Wat een heerlijke collectie is het weer van Alchemist! Gemaakt van prachtige duurzame materialen zoals biologisch poplin en Spaans katoen. Zoals altijd zijn alle items die wij kiezen onze persoonlijke favorieten dus we bespreken ze gewoon allemaal!

Het leuke van Alchemist vind ik dat de kledingstukken allemaal super comfortabel zijn en je er altijd elegant mee voor de dag komt. Of je ze nu casual met een sneaker draagt of 'updressed' met een hakje en mooie sieraden. Dit seizoen springt voor mij de embroidery set er echt uit. Een heerlijke wijde broek met elastische band en dan die prachtige geborduurde onderkant, prachtig afgewerkt met knoopjes. Daarbij een leuke boxy top met korte geborduurde mouwen. Of als je dat too much vindt: een meer minimalistische mouwloze top. Zowel de broek als de top zijn gemaakt van duurzaam biologisch poplin. Beide sets zijn er in wit en zand.

Een ander in het oog springende set is de lichtgroene, ook gemaakt van duurzaam poplin. Dezelfde comfy broek en minimalistische top die je op verschillende manieren kan dragen (de top is er in wit, zand en lichtgroen).

En dan de echte Alchemist klassieker: de Sammy Pants! Deze keer in een mooie lyocell mix met linnen. In deze broek voel ik mij altijd super vrouwelijk en stoer. Dit seizoen heeft Alchemist in dezelfde stof een boxy gilet gemaakt. Ook weer een item die je op verschillende manieren kan dragen. Onder een jasje, los over een top of gesloten zonder extra's.

O ja, dan hebben we ook nog een hele goede ecru jeans: een subtiele barrel leg die je wat korter of helemaal lang kan dragen afhankelijk van hoe lang je benen zijn. Met een hakje of met een sneaker. Bij deze broek kan het allemaal! Gemaakt van duurzaam Spaans katoen.

Kortom: de nieuwe voorjaars- en zomercollectie van Alchemist is weer een prachtige toevoeging aan onze winkel. Alle items vullen de basis aan en zijn tegelijkertijd uniek en eigentijds. Volg ons ook op Insta om te zien hoe wij deze items combineren.